گروه مهندسی افرند صنعت طراح و مجری سازه های فلزی سبک و سنگین در ایران

09121834416 
09300143577 

فواید نیم طبقه فلزی

فواید نیم طبقه فلزی

مقرون بصرفه :  نیم طبقه های فلزی ما انتخابی مقرون بصرفه برای دستیابی به فضاهای اضافی مورد نیاز شما خواهد بود . این سازه هزینه کمتری را نسبت به هرگونه ساخت و ساز جدید و ایجاد مکانهای بزرگتر درپی خواهد داشت . نیم طبقه فلزی به شما این امکان را می دهد که از تمامی منابع موجود در محیط خود بهره برداری بیشتری داشته باشید . درنهایت یک نیم طبقه فلزی باعث بهبود بهره وری از محیط باارزش شما می شود .

محاسبات مهندسی :  نیم طبقه فلزی ما دارای طراحی و محاسبات مهندسی می باشد . این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما برای استخدام نیروی متخصص می گردد و به شما اجازه می دهد تا زمان و منابع خود را صرف امور دیگر نمایید .

پیش ساخته :  نیم طبقه فلزی ما بصورت پیش ساخته می باشد . ما باتوجه به مشخصات محل پروژه اقدام به تولید کرده و درزمان مقرر جهت نصب اقدام می نماییم . نصب سریع بیشترین زمان پروژه مربوط به زمان تولید تا حمل می باشد و پروسه نصب بسیار سریع انجام می شود . 25 مترمربع در هر روز .

 عدم تداخل با روند کاری موجود :  از آنجا که نیم طبقه فلزی بصورت پیش ساخته است و براحتی در محل نصب می گردد،تعطیلی خط تولید و تخلیه کامل محل نصب مورد نیاز نمی باشد .این یک مزیت بسیار بزرگ می باشد بخصوص در محل هایی که باید همواره درحال فعالیت باشند . قابل جابجایی نیم طبقه فلزی می تواند براحتی دمونتاژ شده و بنابه نیاز شما به محل جدید منتقل شود، خواه در همان سالن و یا حتی به محلی خارج از محیط فعلی .

قابل ارتقاء :  در زمانیکه نیاز به اضافه کردن فضا به نیم طبقه نصب شده باشد، اینکار براحتی و سرعت انجام پذیر است وبنابه نیاز جدید نیم طبقه سابق تبدیل به یک نیم طبقه جدید و وسیع تر می شود .

 

 

آخرین مقالات

تاییدیه ها و گواهینامه ها

رضایت نامه و تاییده های مشتریان گرامی جهت حسن رضایت از فعالیت مجموعه افزند صنعت

نیم طبقه فلزی

طراحی و تولید انواع نیم طبقه های فلزی و قفسه های فلزی صنعتی جهت افزایش کارایی و حجم مفید انبارها و کارخانه های شما

کاتالوگ آنلاین

جهت نمایش کاتالوگ شرکت افزند صنعت و مشاهده اطلاعات بیشتر لطفا کلیک بفرمایید.

موارد استفاده نیم طبقه فلزی

نیم طبقه فلزی در حدالقل زمان

مزنین Mezzanine Floor

فواید نیم طبقه فلزی

ارتباط با ما

 

واحد مهندسی فروش :  

09127663591

 

ارسال اطلاعات از طریق واتس آپ  

 

 

                     + اطلاعات بیشتر

افرند صنعت

گروه مهندسی افرند صنعت در نظر دارد باافزایش روزافزون دانش فنی و توان تولیدی،هرچه بیشتر و بهتر در جهت تحقق اهداف تعیین شده گام بردارد .

ما مشتاقانه درپی ایجاد فرصت همکاری باشما بمنظور تبادل اطلاعات و رشد صنعت کشورمان می باشیم.

گروه مهندسی افرند صنعت با بهره گیری از گروه های فنی و اجرایی مجرب،آماده اجرای پروژه در تمامی نقاط ایران می باشد 

جستجو