گروه مهندسی افرند صنعت طراح و مجری سازه های فلزی سبک و سنگین در ایران

09121834416 
09300143577 

مزایای سازه فلزی پیش ساخته پیچ و مهره ای نسبت به اجرای اسکلت های جوشی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرعت اجرا: سرعت اجرای سازه هایی با اتصالات پیچ و مهره ای نسبت به اتصالات جوشی بالاتر و کاملاً قابل لمس می باشد و زمان ساخت سازه های پیچ و مهره ای کمتر از سازه هایی با اتصالات جوشی است و با توجه به مدت زمان لازم جهت اجرای پروژه ها ، این نوع از سازه ها جهت کاهش زمان ساخت پیشنهاد می گردد.

سرعت نصب: در این گونه از سازه ها بدلیل حذف کامل جوشکاری در محل نصب سازه ، فقط با جایگذاری قطعات و بستن تعدادی پیچ و مهره محدود می شود که این عامل باعث افزایش چشمگیر سرعت نصب می شود و خطاهای نصب به حداقل خود می رسد.

كيفيت ساخت: كيفيت ساخت سازه با امكانات موجود در كارخانه و طبق استاندارد Din آلمان و نقشه هاي طراحي شده و تحت نظارت واحد كنترل كيفي ، قابل مقايسه با سازه هاي جوشي كه در محل نصب سازه ساخته مي شوند ، نمي باشد.

ایمنی و پایداری سازه: چه به لحاظ تئوری و چه به لحاظ عملی ثابت شده است که سازه های فلزی پیچ و مهره ای به دلیل کیفیت بهتر ، پایداری بیشتری در برابر زلزله و نیروهای جانبی دارند.

هزینه کمتر: اجرای سازه های پیچ و مهره ای به لحاظ اقتصادی می تواند هزینه کمتری را به مالک تحمیل کند ، ولی این بدان معنی نیست که در مقایسه دو سازه که کاملاً دارای مقاطع یکسان می باشند سازه پیچ و مهر ه ای کم هزینه تر باشد ، ولی به دلیل باز بودن دست طراح در بهینه سازی و ساخت مقاطع با وزن کمتر ، امکان کاهش وزن سازه توسط طراح به راحتی امکان پذیر است.

مقاومت در برابر آتش سوزی: در دماهای بالا معمولاً اتصالات پیچ و مهره ای مقاومت بیشتری در برابر حرارت دارند و احتمال تخریب سازه بسیار کمتر از اتصالات جوشی است.

عدم نیاز به فضای کار: معمولاً در شهر ها به دلیل عدم وجود موقعیت و مکان مناسب جهت ساخت ، اغلب کارخانه ها دچار زحمت فراوان شده که با استفاده از این نوع سازه ها ، قابلیت اجرا در شلوغ ترین و کم حجم ترین موقعیت ها فراهم گشته است.

رواج جهانی: در کلیه کشورهای آمریکایی و اروپایی تمامی سازه ها به صورت پیچ و مهره ای اجرا می شود مگر در سازه های بسیار کم اهمیت که اتصالات آن جوشی اجرا شود که از دلایل مهم استفاده از این نوع سازه ها در این کشور ها ، عملکرد بهتر آن و تجربه بیشتر آن کشور ها در ساخت سازه های فولادي مي باشد.

امکان استفاده در مدیریت حوادث: با توجه به امکان جابجایی این گونه سازه ها امکان جابجایی و نصب آن در مناطق بحران زده مانند سیل و زلزله امکان پذیر می باشد.

ارتباط با ما

 

واحد مهندسی فروش :  

09127663591

 

ارسال اطلاعات از طریق واتس آپ  

 

 

                     + اطلاعات بیشتر

افرند صنعت

گروه مهندسی افرند صنعت در نظر دارد باافزایش روزافزون دانش فنی و توان تولیدی،هرچه بیشتر و بهتر در جهت تحقق اهداف تعیین شده گام بردارد .

ما مشتاقانه درپی ایجاد فرصت همکاری باشما بمنظور تبادل اطلاعات و رشد صنعت کشورمان می باشیم.

گروه مهندسی افرند صنعت با بهره گیری از گروه های فنی و اجرایی مجرب،آماده اجرای پروژه در تمامی نقاط ایران می باشد 

جستجو